ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 16 травня 2013 р.

16.05.2013р. Б. / Греко-католики відзначають Тиждень подружжя


подружжяЦього року вже втретє УГКЦ долучається до проведення в Україні Тижня подружжя. З цього приводу у парафіях будуть проводитись Богородичні молебні, виголошуватись проповіді на родинну тематику, тощо.
 
Тиждень подружжя – це міжнародний рух, спрямований на поширення в суспільстві сімейних цінностей. Святкування тижня в УГКЦ розпочалося із Дня матері і триватиме до 19 травня», - про це сказав у відеокоментарі о. Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини. 

Комісія у справах родини УГКЦ розробила пропозиції щодо проведення Тижня родини в парафіях. Протягом цього часу рекомендується парафіяльним священикам та представникам прородинних організацій, а також сім’ям провести різні святкові заходи. Це, зокрема, Молебні до Пресвятої Богородиці, виголошення проповідей на родинну тематику, показ фільмів, тематичні лекції чи семінари, тобто провести такі заходи, які звертатимуть увагу вірних та громадськості на важливість подружжя і родини для Церкви і суспільства, на зміцненні традиційних сімейних цінностей. 
За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ

 КРЕДО0

Немає коментарів:

Дописати коментар