ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 13 травня 2013 р.

13.05.2013р. Б. / Папа: Чи знаємо ми Святого Духа?


папа
 
Існує багато християн, які не знають про Святого Духа. Вони про Нього дещо чули, проте, так до кінця не знають Ким Він є насправді, зауважив під час ранкової Меси 13 травня Папа Франциск.
 
У своїй проповіді Святіший Отець зупинився над уривком з книги Діянь Апостолів, де розповідається про те, як святий апостол Павло, прибувши в Ефес, знайшов там деяких учнів Ісуса Христа і мав нагоду з ними поспілкуватись. Він запитав їх: «Чи Ви отримали Святого Духа, коли увірували»? На що ці відповіли: «Та ми й не чули, чи є Святий Дух», – оскільки вони хрестились хрещенням Йоана, а не хрещенням Ісуса. Після цієї розмови вони були охрещені також й хрещенням Господа Ісуса. 

Папа Франциск підкреслив, що подібна ситуація дуже поширена також і у наш час, адже існує багато християн, які не знають про Святого Духа. Вони про Нього дещо чули, проте, так до кінця не знають Ким Він є насправді. Простіше з Богом Отцем,... а також з Богом-Сином, натомість із Святим Духом виникає трудність. Святіший Отець наголосив, що Святий Дух є Богом, третьою Особою Пресвятої Тройці, Який, як читаємо у Святому Письмі, є Тим, Хто пригадує нам усе те, що говорив Ісус. 

Папа окремо звернув увагу зібраних на особливості Святого Духа пригадувати слова Спасителя, Його діло відкуплення людського роду, визволення кожного з нас особисто із рабства гріха до нового життя. Єпископ Риму наголосив, що християнином є той, хто пам’ятає, хто пам’ятає свою історію спасіння, пам’ятає шлях, яким разом з ним ішов Ісус Христос. 

За матеріалами: Радіо Ватикан 

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар