ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 9 травня 2013 р.

09.05.2013р. Б. / У неділю Папа канонізує 802 особи


Отранто
 
В урочистість Вознесіння Господнього Папа Франциск зарахує до лику святих 800 мучеників XV сторіччя та двох сучасних блаженних.
 
12 травня Папа канонізує Антоніо Прімальдо – єдиного, серед 800 італійських мучеників, чиє ім’я зберіглося, а також засновницю Згромадження місіонерських сестер Непорочної Діви Марії та св. Катерини Сієнської блаженну Лауру Монтойя (1874-1949 рр.) і блаженну Марія Гвадалупе Гарсія Завала (1878-1963 рр.), співзасновницю служительки св. Маргарити Марії і бідних. 

800 жителів Отранто, чиї імена, за винятком кравця Антоніо Прімальдо, загублені, були вбиті за відмову прийняти іслам. Дещо раніше своєї пастви архиєпископ Отранто був порубаний ятаганами. 

Зараз собор у Отранто (Південна Італія) прикрашений черепами 800 християн, обезголовлених воїнами Османської імперії у 1480 році. У неділю ці черепа стануть мощами святих після того, як Папа Франциск канонізує Отранських мучеників. 

Канонізацію Отранських мучеників запланував ще Бенедикт XVI, який оголосив про це за кілька хвилин до повідомлення про свою відставку. А у 2007 р. Папа Бенедикт XVI визнав жителів Отранто мучениками, «убитими з ненависті до віри». 

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр katolik.ru 

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар