ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 3 травня 2013 р.

03.05.2013р. Б. / Копія ікони Матері Божої Ченстоховської відвідала 24 країни


fromoceantoocean
 
Фотовиставку, яка задокументувала подорож копії ікони Матері Божої Ченстоховської 24-ма країнами Європи та Азії, вікрито в четвер у Рицарській залі ясногурського санктуарію. За час паломництва, який охопив більше року, ікона подолала близько 65 тис. км.
 
Виставка «Від океану до океану – І етап перегринації копії Ченстоховської ікони світом на захист життя» документує візити копії чудотворного образу у 24 країнах Європи й Азії, від узбережжя Тихого океану до океану Атлантичного – від Владивостока до Фатіми / Назаре. 

Експозиція містить сотні фотографій з Португалії, Іспанії, Франції, Ірландії, Швейцарії, Італії, Білорусі, Казахстану та ін. 

«Ікону приймали однаково як у Православних Церквах, так і в Католицьких. Молитовний намір урочистого паломництва – захист цивілізації життя й любові у сучасному світі», – повідомляє прес-бюро Ясної Гури. 

Копію ікони освятили 28 січня 2013 р. в Ченстохові, до Владивостока вона доїхала у червні, а останнє місце поклоніння на трасі паломництва було 8 квітня ц.р. Під час цього останнього етапу подорожі ікону перевезли з Фатіми, вона з’явилася на узбережжі Атлантичного океану в португальському Назаре, де – як повідомляє на своїй інтернет-сторінці організатор виставки – її «гаряче вітали місцеві рибалки». 

Під час подорожі ікони, що налічувала близько 65 тис. км., вона відвідала близько 400 населених пунктів на території 24 країн, вила виставлена у 75 катедрах, 73 санктуаріях, 5о православних храмах. Роздано близько 250 тис. флаєрів із зображенням Матері Божої Ченстоховської та актом ввірення Їй захист життя і любові. 

Організатор виставки – Міжнародна коаліція від океану до океану з Матір’ю Божою на захист життя, у співпраці с ясногурським монастирем. Цілком можливо, що паломництво копії ікони продовжуватиметься, і Матір Божа Ченстоховська відвідає також обидві Америки та Африку. 

Нагадаємо, що у списку відвіданих країн є також наша держава. Влітку минулого року копія ясногурської ікони побувала в Україні. 

За матеріалами: РАР

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар