ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 30 квітня 2013 р.

30.04.2013р. Б. / Священики мають свою місію у соцмережах


соцмережіСвященики повинні бути у соцмережах і мають мати технічну та професійну підготовку для душпастирської роботи в інтернеті, переконаний Голова Папської Ради з засобів масової комунікації архиєпископ Клаудіо Марія Челлі.
 
Напередодні 47-го Всесвітнього дня засобів масової комунікації, що відзначається у неділю 12 травня, голова Папської Ради з засобів масової комунікації звернув увагу на значення соціальних мереж в місії Церкви. Архиєпископ Клаудіо Марія Челлі наголосив, що приклад дає сам Папа. Він назвав "твітти" Святішого Отця «іскрами істини і мудрості».

«У наш час, коли поширюється духовна порожнеча, прекрасно приймати ці короткі, але інтенсивні дари істини і краси», – зазначив ієрарх. Він додав, що соціальні мережі повністю відповідають логіці євангелізації, яка є місією, що не обмежена ні часом, ні простором, що характерно і для соціальних інтернет-спільнот. Християнину, на думку голови Папської Ради, тут треба просто бути, ділячись знаннями, ведучи діалог, будуючи нові взаємини.

На думку ватиканського ієрарха, важливим є перебування священиків у соціальних медіа. Але вони, звичайно, повинні зберегти свою ідентичність у мережі і проводити пастирську роботу. Тому потрібно, щоб священики були технічно і професійно підготовленими і компетентними для цієї місії, звернув увагу голова Папської Ради.

Архиєпископ Челлі нагадав, що саме II Ватиканський Собор «відкрив шлях» до сьогоднішнього розуміння соціальної комунікації в Церкві. Соборний документ «Inter Mirifica» якимось чином передбачив не тільки розвиток технологій, але й зміну способу життя людей. Сьогодні Церква прагне зробити свій практичний внесок у світ ЗМІ, «намагаючись все краще і краще координувати свої дії», – зазначив Архиєпископ Челлі в інтерв'ю італійській «La Stampa». 

«Рятівна любов Христа досягає людину там, де вона перебуває, навіть у мережі», – висловив переконання ватиканський ієрарх. Проте, на його думку, «людина має знайти суспільство, яке прийме її і допоможе жити в повноті взаєминами з Христом». 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар