ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 23 квітня 2013 р.

23.04.2013р. Б. / Сорокова річниця довічних чернечих обітів Папи Франциска в Товаристві Ісуса


У понеділок, 22 квітня 2013 р., виповнилося 40 років відтоді, як отець Хорхе Берґольйо, теперішній Папа Франциск, склав урочисту чернечу професію (довічні обіти) в Товаристві Ісуса, тобто, Ордені Отців Єзуїтів.
 
Як пояснив о. Федеріко Ломбарді, ТІ, Директор Ватиканського прес-центру, який є співбратом у чернецтві Святішого Отця, дата 22 квітня не є випадковою. Цей день є одним з «класичних», коли єзуїти, після довгого періоду чернечого формування, складають свої довічні обіти. А це тому, що саме 22 квітня 1542 року в Римі склали свою урочисту професію засновник Товариства Ісусового святий Ігнатій Лойола та його перші послідовники. Ця подія відбулася в базиліці Святого Павла поза мурами, перед іконою Пресвятої Богородиці, тією самою, перед якою тиждень тому, після відправи Служби Божої в цій базиліці, молився Папа Франциск.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар