ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 20 квітня 2013 р.

20.04.2013р. Б. / Наймолодшим єпископом у світі стане єзуїт


Мілан Лах
 
Вчора, 19 квітня, Папа Франциск призначив преподобного отця Мілана Лаха, ТІ, Віце-декана Богословського факультету Трнавського університету, єпископом-помічником Пряшівської архиєпархії Словацької Греко-Католицької Церкви.
 

Владика-номінат Мілан народився 18 листопада 1973 в місцевості Кежмарок на теренах Пряшівської архиєпархії. Після навчання на греко-католицькому пряшівському факультеті, вступив до новіціяту Отців Єзуїтів, пізніше продовжив навчання на Богословському факультеті Трнавського університету. Священичі свячення отримав 2001 року в Кошицях. 2009 року захистив докторат з Богослов’я в Папському Східному Інституті, а перебуваючи в Римі, виконував служіння духівника Папської Колегії «Руссікум» та духовного провідника Федерації католицького скаутства Європи в Римі. 

Мілана Лах стане наймолодшим єпископом у світі. Раніше наймолодшим ієрархом був Лінас Водопьяновас - єпископ-помічник дієцезії Тельшяя у Литві. 

Сьогодні архиєпископом і митрополитом Пряшівським та Главою Словацької Греко-Католицької Церкви є владика Ян Баб’як ТІ. 


За матеріалами: Радіо Ватикан 

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар