ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 16 квітня 2013 р.

16.04.2013р. Б. / «Ефект Франциска» - масове повернення до Церкви


«Ефект Франциска» - так описали масове повернення до Церкви вірних та черги до сповідальниць в Італії у першому рапорті на цю тему з нагоди місяця нового понтифікату.
 

У документі Центру Досліджень Релігій (Cesnur), представленому в понеділок у Турині, підкреслено, більше половини церков в Італії відзначили зростання кількості вірних, в тому числі і тих, які приступають до сповіді. Такі дані також повідомили 53% священиків з різних частин країни.
 

Директор Центру, соціолог та релігієзнавець Масімо Інтровіньє зазначив, що причиною свого повернення до Церкви ці вірні зазначають обрання Папи Франциска. Соціолог вважає, що сотні тисяч осіб по всій країні реагують на слова заохочення Папи та новий стиль понтифікату.
 

«Природно, ефект Франциска - це також ефект Ратцінгера, оскільки багато людей визнає, що були вражені і зворушені відставкою Бенедикта XVI» - застеріг Масімо Інтровіньє.

За матеріалами: wiara.pl

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар