ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 15 квітня 2013 р.

15.04.2013р. Б. / Ватикан: Монахи повинні повернутися до своєї ідентичності


Хосе Родріґес Карбайо 

Монахи повинні постійно повертатися до своєї ідентичності. Лише таким чином вони будуть як св. Франциск свідками Христа для Церкви і в Церкві, - вважає новий секретар Конгрегації у справах Інститутів богопосвяченого життя архиєпископ Хосе Родріґес Карбайо.
 
«Богопосвяченне життя, має постійно повертатися до власної ідентичності, повертатися, а не наново її відкривати», - сказав архиєпископ Карбайо. «Ми, монахи, повинні служити Церкві, жити з Церквою, але завжди як монахи. Тільки так ми зможемо допомогти іншим. Тому ми повинні бути вірними нашій тотожності. І таким чином будемо вірні Христу, який нас покликав, а також – сучасній людині, до чого нас закликає ІІ Ватиканський Собор», - переконаний секретар Конгрегації у справах Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя.

Нагадаємо, Хосе Родріґеса Карбайо у ватиканську дикастерію призначив Папа Франциск. Раніше він був Генеральним настоятелем Ордену Братів Менших. 

За матеріалами: Radio Watykańskie 

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар