ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 8 квітня 2013 р.

08.04.2013р. Б. / Відкриті лекції італійського професора, провідного фахівця у сфері морального богослов’я та біоетики о. Мавріціо Фаджоні «Біоетика і педіатрія»

8-9 квітня провідний фахівець у сфері морального богослов’я та біоетики, професор Академії св. Альфонса (Італія) о. Мавріціо Фаджоні у Школі біоетики УКУ прочитає курс відкритих лекцій «Біоетика і педіатрія».
 
Лекції відбудуться в рамках навчальної програми Школи біоетики протягом двох днів у 216 ауд. філософсько-богословського факультету (вул. Хуторівка, 35а).
 
У своїх лекціях фахівець у галузі морального богослов’я та біоетики о. Мавріціо Фаджоні заторкне найважливіші питання пов’язані з неонатологією (медичною опікою новонароджених). Мова йтиме також про особливості розвитку та росту дитини, різноманітні захворювання та патологічні стани недоношених немовлят, особливості лікування та догляду за ними, проблеми, пов’язані з реанімацією новонароджених
 
Довідка.
Отець Мавріціо Фаджоні закінчив медичний факультет університету в м. Піза (Італія). У 1975 році отримав диплом з медицини та хірургії. Вивчав ендокринологію в університеті м. Флоренція. Філософські та богословські студії закінчив 1989 року в богословському центрі Fiorentino. Ліценціат і докторат з морального богослов’я здобув у римській академії Альфонсіана.

Доктор Фаджоні викладає біоетику в академії Альфонсіана. Як гостьовий професор читає лекції в Університеті м. Флоренція, в папських університетах Regina Apostolorum та Антоніанум (м. Рим). Викладав у рамках програм з біоетики (Університет Камерно, LUMSA, Католицький університет Рима).

З 2005 року член-кореспондент Папської академії Pro Vita

Джерела: http://ucu.edu.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар