ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 6 квітня 2013 р.

06.04.2013р. Б. / Папа здійснив зміни в Католицькій Церкві Литви


5 квітня Святіший Отець прийняв відставку кардинала Аудріса Бачкіса з поста Архиєпископа Вільнюського у зв'язку з досягненням пенсійного віку. Його наступником Папа Франциск призначив єпископа Гінтараса  Грушаса, переводячи його з посади Військового Ординарія для Литви.
 
Новий пастир Вільнюської архиєпархії народився у 1961 р. у Вашингтоні в родині литовських емігрантів. Закінчив факультет математики та інформатики в Лос-Анджелесі і до 1989 р. працював  технічним консультантом в одній з бізнес-компаній. Відчув покликання і  вирішив стати священиком на батьківщині. Був направлений для навчання в Рим. У 1994 р. отримав священичі свячення і був призначений генеральним секретарем литовського єпископату. У 2001 р. захистив докторат з Канонічного права у Папському університеті св. Томи Аквінського. У 2010 р. прийняв єпископські свячення і був призначений Військовим ординарієм.

Кардинал Бачкіс був  Архиєпископом Вільнюським з 24 грудня 1991р.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар