ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

05.04.2013р. Б. / Ватиканський ієрарх: міжконфесійні шлюби не є проблемою


шлюбСекретар Папської Ради у справах сім'ї, архиєпископ Жан Лафіт висловився на тему міжконфесійних та міжрелігійних шлюбів, кількість яких збільшується з кожним роком не тільки в Азії та Африці, але і Європі, й тому вимагає ретельної пастирської опіки.
 
Ієрарх зазначив, що змішані шлюби, які укладаються між двома християнами, наприклад, між католиком і православним або протестантом, не створюють особливих проблем. До того ж це може привести до активної участі в релігійному житті одного з подружжя, а, отже, до еволюції шлюбу та сімейного життя в цілому, – звернув увагу секретар Папської Ради і додав, що шлюб у Католицькій Церкві – це не тільки союз між чоловіком і жінкою, але й Таїнство. Тому, на думку ієрарха, не треба баналізувати  змішані шлюби і ставитися до них уважно, зберігаючи церковні приписи. 

Більше питань породжують міжрелігійні шлюби, поширені на Близькому Сході та в деяких азіатських країнах. У таких випадках дружина-католичка повинна ознайомити чоловіка-нехристиянина зі своїми зобов'язаннями щодо збереження та сповідування католицької віри і виховання дітей у ній. У мусульмансько-християнському шлюбі саме тут найперше народжується проблема, оскільки ісламська традиція вимагає, щоб мусульманські діти виховувалися в релігії батька-мусульманина. А в країнах, де введено ісламське право, шлюб між християнами і мусульманами навіть заборонено, звернув увагу архиєпископ і додав, що існує і позитивний досвід в країнах, де співіснування двох релігій було довгим, як у Лівані. 

За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар