ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 3 квітня 2013 р.

03.04.2013р. Б. / Тижневий огляд: переслідування християн (25.03 – 31.03.)


25 березня повідомляється, що халдейський Патріарх Вавилонії Луіс Рафаель І Сако прокоментував свою двадцяти-хвилинну зустріч із Святішим Отцем. «Коли я розповідав йому про переслідувану Церкву в Іраці, про її 950 мучеників і 57 атакованих церков, то побачив сльози, які стікали по обличчю Папи Франциска» – розповів католицький єрарх халдейського обряду.

Згідно з інформацією за 26 березня читаємо, що вІндонезії за перші 2,5 місяці цього року понад 20 католицьких та протестантських церков, а також церковних установ зазнали насильства, пише Radio Vatikana. Випадки насильства варіювалися від погроз до терактів.
 
Четверо невідомих обстріляли і поранили католицьку монахиню в Танзанії. Нападу зазнала Мері Шобана, яка працювала вчителькою в цій африканській країні близько 20 років.
 
Екстремістські угрупування в Індонезії погрожували християнам акціями насильства в часі Страсного тижня. За інформацією AsiaNews, священику і парафіянам католицької церкви в Кепа-Дурі, на захід від Джакарти надійшли погрози з боку ісламістів, які вимагали скасувати заходи, які традиційно проводяться перед Великоднем.
 
27 березня з’явилося кілька повідомлень, зокрема про те, що в Єгипті почастішали акти насильства щодо християн-коптів після того, як скинули президента Хосні Мубарака, котрий намагався не допускати проявів релігійного екстремізму.
 
У ніч з 26 на 27 березня в м. Золотоноша, що на Черкащині, вандали вже вдруге понівечили фігуру Пресвятої Богородиці, цього разу відбили голову.
 
За даними 28 березня відомо, що кількість жертв теракту на автовокзалі в північно-нігерійському Кано досягла, щонайменше, 108 осіб. Згідно з інформацією німецького відділення International Society for Human Rights, вибух відбувся в Сабон-Гарі  – районі, який вважається місцем проживання іноземних громадян, перш за все, народності ігбо, котра сповідує християнство і поширена на півдні Нігерії.
 
29 березня повідомляється, що узв'язку із загостренням внутрішньої ситуації на Шрі-Ланці почастішали випадки агресії з боку буддійських націоналістів щодо християн. Підпал статуї Діви Марії в Авмссавеллі на початку року, напад на християнський центр в Кахатагахапітії кілька днів тому, є прикладами насильства з боку націоналістів, що сіють страх серед представників меншин.
 
 Малюнки з повішаним єпископом знову з’явились на стінах досі неповерненого римо-католицького храму Севастополя. Обряди екзорцизму на місці провели обидва єпископи дієцезії. Відтоді місцеві священики з парафіянами щодня відправляють молебень біля стін храму.


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар