ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 29 березня 2013 р.

29.03.2013р. Б. / Папа омив ноги неповнолітнім злочинцям


Папа в колонії
 
Вперше в обряді омивання ніг, який Папа проводить у Великий Четвер, брали участь жінки. Усупереч усталеній традиції, ця Меса відбулась не в соборі св. Петра чи в базиліці св.Йоана на Латерані, а у римській колонії для неповнолітніх «Casal del Marmo».
 
Сама Літургія мала камерний характері пройшла дуже скромно, як це побажав Папа. У ній взяло участь 50 ув'язнених і близько 100 співробітників та гостей. На подію навіть не впустили телебачення. 

Папа омив ноги 12 в’язням різних національностей і віросповідань, серед яких були дві дівчини. Під час Літургії лунали пісні під гітару у виконанні групи віруючих з руху «Обнова у Святому Дусі», які зазвичай допомагають в організації недільної Месси у колонії. 

Зазвичай у Месі Господньої Вечері ноги омивали лише чоловікам, оскільки усі апостоли Ісуса були чоловічої статі. Проте кардинал Хорхе Берґольйо й раніше включав жінок в церемонію, ще коли він був архиєпископом Буенос-Айреса. Але у Папській церемонії Великого Четверга, жінки брали участь вперше. Речник Ватикану також зазначив, що двоє з 12, чиї ноги були омиті, є мусульманами. 

У своїй проповіді Папа нагадав про приклад Христа, який, напередодні своїх страждань, омив ноги учням і закликав їх повторювати їх цей жест. «Це не означає, що ми кожен день повинні мити ноги іншим», - сказав Папа і пояснив, що вчинок Господа означає, що віруючі повинні служити і допомагати один одному. «Ісус прийшов саме для цього - щоб служити і допомогти нам». 

Папа у колонії 

Папа в колонії
 
Папа миє ноги 

Папа миє ноги
 
Папа миє ноги
 
Папа миє ноги 


Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар