ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 27 березня 2013 р.

27.03.2013р. Б. / Митрополит Мечислав Мокшицький також запросив Папу Франциска в Україну«Наша українська пастирська спільнота запрошує Вас до України, поновлюючи запрошення, свого часу скероване до Папи Бенедикта ХVI», – читаємо у привітанні, яке архиєпископ Мечислав Мокшицький, Львівський Митрополит, надіслав Папі Франциску від імені Конференції римо-католицьких єпископів України.
 
Висловивши «від імені Конференції єпископів України та від себе особисто» найщиріші вітання Папі з нагоди обрання, архиєпископ Мечислав Мокшицький також склав подяку Святому Духові за провід Колегії Кардиналів, зазначаючи, що «почуття пошани і приязні», які зродилися вже з моменту першої появи Папи в лоджії базиліки Святого Петра, «змінили настрій, ставлення і серця стосовно особи Святішого Отця та до Католицької Церкви». 

Запросивши Папу Франциска відвідати Україну, Голова Конференції римо-католицьких єпископів України запевнив його від імені спільноти латинського обряду в молитвах, про які просив Святіший Отець, щоб «зростали віра й увага до вбогих у таких регіонах, як-от наш, де ще є багато нужденних». 

Нагадаємо, раніше Глава УГКЦ Святослав Шевчук також запрошував Папу Франциска відвідати Україну. 

За матеріалами: Радіо Ватикан

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар