ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 27 березня 2013 р.

27.03.2013р. Б. / Блаженніший Святослав порадив українцям готуватися до візиту Папи


Українцям вже час готуватися до візиту Папи Франциска, а не просто чекати на нього, вважає Глава УГКЦ Святослав Шевчук
 
Українцям вже час починати готуватися до візиту Папи Франциска, а не просто чекати на нього, вважає Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук).
 
На переконання Блаженнішого Святослава, Папа Римський обов’язково відвідає Україну. «Я думаю, що необхідно на нього очікувати, вже навіть потрібно до нього готуватися», – додав Блаженнійший Святослав. 

«Тільки думаю, що дата цього візиту ще буде додатково проголошена. Це мусить бути зроблено з боку Святійшого отця. Але з нашого боку таке запрошення він вже отримав», – зазначив він. «Як тільки сам буду знати, я вам скажу», – додав Патріарх УГКЦ. 

Нагадаємо, Блаженніший Святослав надіслав Папі Францискові вітального листа з нагоди обрання на Святий Престол і запросив його відвідати Україну з нагоди 1025-річчя Хрещення України. 

Як уже повідомлялося, Блаженніший Святослав Шевчук ще раніше запрошував кардинала Хорхе Маріо Берґольйо, нинішнього Папу Франциска, відвідати Україну. 

Попередній Патріарх УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар також сподівається, що Папа приїде в Україну. «Оскільки сьогоднішній Папа має знання про Україну і таке певне сентиментальне прив’язання до українців, я думаю, що можна сподіватись, що він відвідає Україну», - сказав екс-Патріарх УГКЦ

Нагадаємо, римо- та греко-католики запрошували відвідати Україну попереднього Папу Бенедикта XVI. Хоча Ватикан прийняв усі ці запрошення, проте, візит Папи Бенедикта XVI в Україну так і не відбувся. 

У 2001 році до України приїжджав Папа Йоан Павло ІІ.

За матеріалами: zik 

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар