ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 17 березня 2013 р.

17.03.2013р. Б. / Диякон Андрєй Кураєв (РПЦ): Якщо зустріч Папи і Московського патріарха в наших інтересах – ми мусимо змінити свою позицію


Відомий російський православний діяч диякон Андрєй Кураєв у виборі кардинала Хорхе Маріо Бергольйо єпископом Риму бачить можливість ускладнення стосунків РПЦ та Католицької Церкви. Для нього значущими факторами, які будуть на ці стосунки впливати є те, що по-перше Папа Франциск вихований українським греко-католицьким священиком, а по-друге те, що Папа, будучи Архиєпископом Буенос-Айресу мав пряме відношення до функціонування української греко-католицької єпархії у цій країні.
 
Диякон Кураєв нагадав, що РПЦ основною перешкодою для зустрічі Папа і Московського патріарха бачить «недобре ставлення українських уніатів до своїх православних співгромадян двадцять років тому». Якщо така зустріч є в інтересах РПЦ, то РПЦ, на думку Кураєва, має змінити свою позицію у цьому питанні.
 
Диякон Кураєв також висловив сумнів, що стосунки РПЦ і Риму будуть серед приорітетів теперішнього понтифікату. На його думку в очах Папи Франциска РПЦ «в кращому випадку – дивні бородані з окраїн Європи. В гіршому – утіловлення всього того, що б він хотів витиснути з своїх кардиналів.».

За матеріалами http://diak-kuraev.livejournal.com

Джерело:   Воїни Христа Царя

1 коментар:

  1. Ба, диякон говорить, як заправський політичний аналітик?! Дивне у москалів поняття щодо дияконії як такої, яка покликана служити в храмах Богові, а не державі чи імперським інтересам...

    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити