ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 15 березня 2013 р.

15.03.2013р. Б. / Блаженніший Святослав Шевчук запросив Папу в УкраїнуСвятослав Шевчук Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук надіслав вітального листа на ім’я Святішого Отця Франциска з нагоди обрання Вселенським Архиєреєм і запросив його відвідати Україну з нагоди 1025-річчя Хрещення України. «Це було б великим благословенням для нас та всієї України розраховувати на Вашу присутність під час такої визначної події», - йдеться у привітальному листі.
 
Патріарх УГКЦ привітав новообраного Папу Франциска від свого імені та від всієї Української Греко-Католицької Церкви іспанською мовою. «З глибини наших сердець радіємо, що Вас вибрали Папою. Приєднуємося до вітань нашими молитвами, які сьогодні звучать із вуст нашої пастви, що знаходиться на всіх континентах», - написав Блаженніший у листі до Папи Франциска. 

Блаженніший Святослав відзначає, що Святіший Отець добре знайомий із УГКЦ, яка пройшла мученицький шлях. Уперше Папа зустрівся з УГКЦ, навчаючись у салезіанській школі та прислуговуючи отцю Степану Чмілю у святилищі під час Літургій. Пізніше, будучи Архиєпископом Буенос-Айреса, він мав нагоду її пізнавати, опікуючись Аргентинською єпархією Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ: її єпископами, священиками, ченцями і черницями та всіма вірними.
«Особисто висловлюю Богові свою щиру вдячність, оскільки саме в Буенос-Айресі я, молодий та щойно призначений єпископ, робив свої перші кроки, перебуваючи там під Вашою батьківською опікою. І сьогодні впевнений, що зможу розраховувати на підтримку Вашої Святості, як і Аргентинська єпархія Покрови Пресвятої Богородиці», - зазначив Патріарх УГКЦ. 

Блаженніший Святослав наголосив, що Українська Греко-Католицька Церква розвивається, зростає та засвідчує свою віру. «Хочу запевнити Вас у нашій єдності, сопричасті та синівській вірності Вам, як Вселенському Архиєрею, вірності, яку наша Церква скріпила пролитою кров’ю своїх мучеників протягом своєї історії та особливо під час жахливих років панування комуністичної влади заради єдності із Вселенською Церквою», - наголосив Блаженніший Святослав. 

На завершення Патріарх УГКЦ попросив у Святішого Отця апостольського благословення для УГКЦ та побажав йому, щоб він «служив Богові та Вселенській Церкві з мудрістю і духовною силою на многії літа». 

Як уже повідомлялося, Блаженніший Святослав Шевчук ще раніше запрошував кардинала Хорхе Маріо Берґольйо, нинішнього Папу Франциска, відвідати Україну. 

Попередній Патріарх УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар також сподівається, що Папа приїде в Україну. «Оскільки сьогоднішній Папа має знання про Україну і таке певне сентиментальне прив’язання до українців, я думаю, що можна сподіватись, що він відвідає Україну», - сказав екс-глава УГКЦ

Нагадаємо, римо- та греко-католики запрошували відвідати Україну попереднього Папу Бенедикта XVI. Хоча Ватикан прийняв усі ці запрошення, проте, візит Папи Бенедикта XVI в Україну так і не відбувся. 

У 2001 році до України приїжджав Папа Йоан Павло ІІ.

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ 

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар