ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 16 березня 2013 р.

15.03.2013р. Б. / Папа Франциск відвідає Бенедикта XVI


Наступної суботи, 23 березня, Святіший Отець Франциск поїде до Кастель Гандольфо, де зустрінеться з Папою-емеритом Бенедиктом XVI, – інформує прес-служба Апостольської Столиці у сьогоднішньому інформаційному бюлетні. У Ватикані подали програму діяльності Папи на найближчий тиждень.

Отож, в неділю, 17 березня, о 10:00 римського часу Папа Франциск відправить Службу Божу в парохії Св. Анни, що у Ватикані. А о 12:00 очолить молитву «Ангел Господній».

На понеділок, 18 березня, о 12:50 запланована аудієнція для президента Республіки Аргентина у Домі Св. Марти.

У вівторок, 19 березня, о 9:30 на площі Св. Петра відбудеться Урочиста Євхаристія встановлення Петрового Служіння. Вхід на площу буде відкритий з 6:30 год. Після завершення Євхаристії Папа складе свої літургічні шати в каплиці П’єти, і перед вівтарем Сповіді зустрінеться із представниками офіційних делегацій. Пообідає Папа в цей день в Домі Св. Марти.

В середу, 20 березня, об 11:00 відбудеться зустріч із представниками християнських Церков.

В п’ятницю, 22 березня, об 11:00 в «Sala Regia» відбудеться аудієнція для Дипломатичного корпусу, акредитованого при Апостольській Столиці.

В суботу, 23 березня, о 12:00 Папа Франциск гелікоптером відлетить з Ватикану до Кастель Гандольфо, де зустрінеться і пообідає з Папою-емеритом Бенедиктом XVI. По завершенні зустрічі Святіший Отець повернеться до Ватикану.

В неділю, 24 березня, на площі Св. Петра о 9:30 Папа Франциск  очолить урочисту Літургію Вербної Неділі. А о 12:00 помолиться з вірними «Ангел Господній».


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар