ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 12 березня 2013 р.

12.03.2013р. Б. / «Роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді», – тема конференції в Жовкві


18 березня 2013 року Комісія з питань освіти та виховання у співпраці з управлінням освіти, молоді та спорту Жовківської райдержадміністраці проводить науково-практичну конференцію «Роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді» у рамках відзначення 1025-річчя Хрещення Русі-України. 

До участі запрошені керівники загальноосвітніх шкіл району, вчителі християнської етики, священнослужителі та представники громадських організацій. 

Програма заходу передбачає привітальне слово владики Михайла (Колтуна), Єпарха Сокальсько-Жовківського, вступне слово заступника Голови Жовківської районної ради, доповідь о. Тарас Бублика (УКУ) про роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді. Відтак будуть такі доповіді: 

1. Вивчення християнських цінностей у навчальних закладах світу та України зокрема (Галина Сохань, доцент кафедри культурологічної освіти Львівського ОІППО, кандидат філологічних наук).

2. Проблеми та загрози сучасної сім’ї (Ольга Соболь, учитель християнської етики Дублянської ЗОШ).

3. Гендерні питання та освіта. Ідеологія Гендеру як виклик християнському вихованню (с. Христофора Буштин, СНДМ, голова Патріаршої комісії УГКЦ у справах освіти та виховання).

4. Співпраця Церкви зі школою у питаннях християнського виховання молоді (о. Богдан Мурований, редактор видавничого відділу «Джерело життя» Сокальсько-Жовківської єпархії).

5. Роль християнської етики у виховній системі сучасної школи (Мирослава Канюка, директор Жовківської ЗОШ №2).

6.Вплив біблійних принципів на формування світогляду молодої людини (о. Василій Луцишин, віце-президент Всеукраїнського біблійного товариства).
 

Після виступів буде проведена дискусія в трьох секціях: гендерні питання та освіта, актуальні питання теорії і практики викладання християнської етики в школі, роль християнства у формуванні духовних цінностей української молоді. 

Підіб'є підсумки о. Михайло Микита, голова Комісії з питань освіти та виховання Сокальсько-Жовківської єпархії. 
Немає коментарів:

Дописати коментар