ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 11 березня 2013 р.

11.03.2013р. Б. / «Popealarm» повідомить про обрання Папи


«Коли з димаря на Сікстинській капелі піде білий дим, ти про це дізнаєшся одним із перших», – таку ініціативу організували американські католики. З допомогою сучасних засобів комунікації вони повідомлять усіх бажаючих про обрання нового Понтифіка.

«Із Римом у нас різниця в часі – 5-8 годин. Тому в момент, коли з димаря піде білий дим і повідомить увесь світ про те, що обрали нового Папу, Ви можете спати або бути заклопотаними якимось справами. Ми пропонуємо Вам свого роду «будильник», щоб Ви  не пропустили важливий момент «Habemus Papam» і перше благословення «Urbi et Orbi» новообраного наступника Св. Петра», – зазначають організатори ініціативи «Popealarm.com».

Усі охочі можуть зареєструватися на сайті Popealarm.com, щоб отримати повідомлення про настання моменту «Habemus Papam». Мешканці США можуть залишити номер свого мобільного телефону, на який їм прийде текстове повідомлення, а мешканці інших країн можуть залишити адресу електронної скриньки для отримання листа.


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар