ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 23 лютого 2013 р.

23.02.2013р. Б. / Митрополит Іларіон про Бенедикта ХVI


Митрополит Іларіон, керівник Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату, назвав рішення Бенедикта XVI залишити Престол св. Петра "актом великої сміливості і прикладом смирення". Православний єрарх написав статтю у ватиканській газеті "L'Osservatore Romano". У світі, де багато людей, які не мають влади прагнуть її здобути, а ті, хто її має, роблять все, щоб її не втратити, рішення глави найбільшої християнської Церкви у світі "різко контрастує з поширеним менталітетом", - зауважив митрополит Іларіон . Бенедикт XVI в цьому рішенні залишився вірним своїм моральним принципам і відмовився від компромісу, вважає він.
 

Православний єрарх зазначив, що за часів понтифікату Бенедикта ХVI наступило покращення відносин між православними і католиками, особливо між Римо-Католицькою і Російською Православною Церквою. "Папа добре знає православ'я; його любов до традиції наблизила його до православ'я", - підкреслив Митрополит. Він припустив, що те, що Папа є богословом і мислителем чітких поглядів, які йшли врозріз домінуючої культури, могло перешкодити йому у виконанні його функції. "Бенедикт ХVI - це добродушна, розуміюча людина з великим смиренням і мудрістю", - зазначив керівник Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату у своїй статті в "L'Osservatore Romano".


За матеріалами http://be.radiovaticana.va


Джерело:    Воїни Христа Царя

1 коментар:

  1. "..."Папа добре знає православ'я; його любов до традиції наблизила його до православ'я", - підкреслив Митрополит..."

    ...це, мабуть тому, що ніхто не говорив Папі правди про цю імперсько-політичну інституцію...

    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити