ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 22 лютого 2013 р.

22.02.2013р. Б. / Молодь запрошують долучитись до створення Молодіжного Катехизму УГКЦ


До творення Молодіжного Катехизму запрошує усіх молодих людей Блаженніший Святослав, Патріарх Української Греко-Католицької Церкви.

 
У 2011 р. вийшов у світ Катехизм УГКЦ. Церква прагне, щоб кожна молода особа збагатилася неоціненним скарбом християнської традиції, що понад два тисячоліття творить світову історію, зокрема нашу духовну традицію. Тому Блаженніший Святослав доручив Комісії у справах молоді УГКЦ та Патріаршій Катехитичній комісії УГКЦ укласти Молодіжний Катехизм – книгу, яка б розповідала про скарб віри Східної Католицької Церкви у молодіжному стилі. 


Комісія УГКЦ у справах молоді запрошує молодих осіб до спільного творення такого Катехизму. На першому етапі праці до кінця березня на сайті ДивенСвіт публікуватимуться невеликі фрагменти Катехизму УГКЦ. Прочитавши їх, просимо відповісти у коментарях на такі питання:
  1. Що у цьому фрагменті для мене незрозуміле?
  2. Яке речення чи фраза мене особливо вразили, чи вважаю їх особливо важливими?
Також надсилайте цитати, які допомагають зрозуміти опубліковані фрагменти, діліться своїм баченням Молодіжного Катехизму, обговорюйте його з друзями, долучайтесь до активної праці. Неправильних питань у нашій праці нема! Пишіть усе, що цікавить із теорії та практики життя християнина, викладених у фрагментах Катехизму. 


Кількість коментарів необмежена. Просимо не відповідати на коментарі інших читачів. Неприпустимими є образи та наклепи. 


Наявність богословської освіти не є обов’язковою, адже книга має бути доступною для усіх – легкою для розуміння та цікавою.  


Запрошуємо також богословів відгукнутися на духовні запити молоді, щоб разом дати вичерпні відповіді про правди віри. 


Візьми участь в історичному моменті. Найактивніші учасники не будуть забуті! 


Детальніша інформація: molod.ugcc@gmail.com  


Пригадаємо, YOUCAT - Молодіжний Катехизм Католицької Церкви із надзвичайним захопленням був сприйнятий у 2011 р. під час Світового Дня Молоді, учасниками якого стало близько двох мільйонів молодих осіб. Він продовжує активно поширюватись по всіх країнах. Молодь брала активну участь у його творенні – дискутувала щодо тем та способу подачі інформації, ділилася фотографіями, обирала дизайнера і відстояла своє бажання, щоб у Катехизмі був зображений чоловічок, який перебігає зі сторінки на сторінку. 


Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар