ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 19 лютого 2013 р.

19.02.2013р. Б. / Спадщина Бенедикта XVI - Церква належить Христу


До закінчення понтифікату Бенедикта XVI залишається 10 днів. 28 лютого Папа проведе свій останній день в папських покоях Апостольського палацу. Потім, після перебування в Кастель-Гандольфо, він оселиться в монастирі на території Ватикану, щоб молитися про благо Церкви. "Для блага Церкви" - так Папа пояснив своє рішення залишити Престол св. Петра.
 
Про прихильність цьому ідеалу він багато разів свідчив протягом свого понтифікату і особливо в його останні дні. Благо Церкви для нього важливо насамперед тому, що Церква належить не нам і навіть не наступникам св. Петра. Церква  належить  Христу. Про це Святіший Отець говорив під час загальної аудієнції 13 лютого 2013р.  "Я зробив це у повній свободі для блага Церкви, після того, як довго молився і здійснив перед Богом іспит совісті (...) Мене підтримує і освітлює переконання, що Церква належить Христу, який ніколи не дозволить, щоб їй бракувало  керівництва і турботи", - сказав Папа.

На думку Бенедикта XVI, коли Церква належить Христу, тоді поділи і егоїстичні прагнення до домінування є просто неприйнятними. На самому початку Великого посту, в Попільну середу, він сказав, що необхідно починати з відмови від зла. "Я особливо думаю про гріхи проти єдності Церкви, які розділяють тіло Церкви", - сказав він і додав, що якщо Великий піст пройде в "явній церковній єдності" - це буде "смиренним і цінним знаком  для тих, хто далекий від віри або байдужий до неї".

Також в останні дні свого понтифікату Папа дав нам завдання на майбутнє: слухати Слово Боже і дозволити Його волі вести нас. "Церква, Мати і Вчителька, кличе всіх своїх членів духовно оновитися, рішуче навернутися до Бога, відчужуючи зарозумілість і егоїзм  для того, щоб жити в любові. Цей Рік віри, Великий піст - час особливо сприятливий для відкриття віри в Бога, в якості базового критерію нашого життя і життя Церкви", - сказав Святіший Отець. За словами  Бенедикта XVI, нова ера християнства почнеться з навернення віруючих до найбільш центральної події - зустрічі з Ісусом. Саме до цього Папа закликає Церкву, особливо в ці дні.

За матеріалами: http://be.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар