ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 17 лютого 2013 р.

17.02.2013р. Б. / Відбулася конференція для катехитів «Моя віра і свідчення віри в житті Церкви»


16 лютого 2013 р. у храмі Покрова Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175) відбулася зустріч катехитів Львівської Архиєпархії.
 
Захід розпочався з Божественної Літургії. Відтак о. Юрій Устяк, директор Катехитичної Школи «Благовіщення Пресвятої Богородиці» (м. Львів, вул. Пасічна, 58), поділився з катехитами думками про місію та покликання катехита. Водночас катехити мали змогу  обговорити ряд питань, що стосуються успішного здійснення їхнього служіння.
 
Опісля розпочалася конференція на тему "Моя віра і свідчення віри в житті Церкви", яку провела с. Меланія (Сидорик), СНДМ.
 
На завершення катехити ознайомилися з новими виданнями і планом роботи Катехитичної комісії на найближчі три місяці та висловили свох побажання щодо майбуніх реколекцій. Варто додати, що в цьому заході взяли участь майже 80 катехитів Львівської Архиєпархії.
 
Наступну зустріч заплановано на квітень цього ж року (про місце і дату проведення буде повідомлено завчасно).

Повідомила с. Меланія, директор Катехитичного осередку Львівської Архиєпархії

Джерела: http://www.ugcc.lviv.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар