ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 5 лютого 2013 р.

05.02.2013р. Б. / Атаки на Церкву нагадують «атмосферу погрому»


Кампанія проти Католицької Церкви, яка ведеться в багатьох країнах світу, нагадує "атмосферу погрому", зазначив архиєпископ Герхард Людвіг Мюллер, префект Конгрегації віровчення в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt".
 
Говорячи про атаки на Церкву, в першу чергу в країнах Північної Америки та Європи, єрарх зазначив, що "в деяких секторах священиків публічно ображають  у  вульгарній формі". Він підкреслив, що в багатьох блогах, а також на телебаченні проти Церкви використовуються методи, які беруть початок в  часах  "боротьби тоталітарних ідеологій проти християнства".

Єрарх торкнувся також ряду внутрішніх німецьких запитань. Говорячи про діалог, який ведеться між єрархами і мирянами в цій країні, архиєпископ Мюллер оцінив його як позитивний, проте закликав обговорювати сутність важливих речей, а не повертатися щоразу до одного й того ж. Єрарх мав на увазі питання про священичі свячення жінок. За його словами, "це неможливо", але не тому, що жінки менш вартісніші, але тому що в самій "природі таїнства Священства Христос представлений, як наречений  відносно нареченої".

За матеріалами: http://be.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар