ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 5 лютого 2013 р.

05.02.2013р. Б. / У Словаччині святкуватимуть «Тиждень подружжя»


Словаччина долучилася до країн, які святкуватимуть «Тиждень подружжя», що відбуватиметься у кожному куточку нашої планети.
 
Традиційно ця подія дає подружнім парам можливість покращити їхнє сімейне життя, завдяки тим ініціативам, які організовуються як на національному, так і на місцевому рівнях, особливо «пригадати чому вони закохались». 

Головна тема заходу, який розпочнеться 11 лютого, наступна: «Довіра не є слабкістю». Петер Кремский, один з організаторів цьогорічного святкування, пояснив, що цим заходом вони мають на меті «особистим прикладом засвідчити іншим людям, щоб не зважаючи на різні труднощі та обставини, без вагань підтримували один одного протягом цілого життя». 

Під час зустрічі буде можливість написати історію власного подружжя, яка надихатиме інших долати труднощі сімейного життя. Найкращі історії опубліковуватимуться в інтернеті. 

«Тиждень подружжя» святкується у 20 країнах світу. Також вже тепер спрямовуються зусилля до підготовки святкування 75-ої річниці «Тижня подружжя», який відбудеться у 2021 році. 

За матеріалами: Радіо Ватикан

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар