ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 31 січня 2013 р.

31.01.2013р. Б. / Он-лайн вервиця з Ватикану


Телебачення Ватикану CTV і католицький інтернет-портал Aleteia транслюють «Момент з Марією» з понеділка по п'ятницю о 16:00 годині з подвір’я базиліки Святого Петра.
 
«Ми дійсно хочемо принести молитву до людей і дозволити людям в усьому світі наблизитися до серця Церкви», - сказала координатор ініціативи в Aleteia, Карлі Ендрюс.
 
Трансляції є відповіддю на заклик Папи у Рік Віри ввірити себе у руки Пресвятої Богородиці, молячись вервицю  кожен день. «Ми намагаємося донести молитву до людей через нові технології, засоби масової інформації, через свої соціальні мережі і за допомогою Google+ технології», - пояснила Ендрюс. Ініціатива, підтримана Церквою, яка святкує Рік Віри до 24 листопада 2013.
 
«Ми просто запрошуємо людей приділити півгодини часу зі свого дня, щоб приєднатися до нас в молитві», - додала вона.
 
У молитві он-лайн також беруть участь групи за кордону, туристи, які приїхали у Рим. Інші групи і члени різних католицьких рухів проводять молитву кожного дня у парафіях по всьому Риму. 16 січня вели молитву диякони з семінарії Святого Павла з Міннесоти.
 
«Вервиця – це молитва віддання, яка склалася в Церкві, щоб збільшити нашу відданість Божій Матері, але набагато важливіше те, що вона може привести нас до Ісуса Христа», - сказав диякон Джейкоб Ґрейнер. Він зазначив, що «молитва не є важкою, але чим більше молишся, тим більше заглиблюєшся в неї».
 
Багато молоді, яка приїхала за кордону, допомагає молитись вервицю своєю рідною мовою. «Ми вже почули чимало мов тут, і щоб інші могли молитись з нами, ми відповідаємо на латині», - прокоментувала Ендрюс.
 
Вервиця – молитва присвячена Марії, яка дає людям можливість розважити про найбільш важливі події з життя Ісуса.

За матеріалами: CNA, www.catholic-media.org

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар