ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 25 січня 2013 р.

25.01.2013р. Б. / Мир є плодом відносин людства з Богом

Кардинал Пітер Тарксон, голова Папської ради "Iustitia et Pax", направив спеціальне послання з нагоди V Міжнародного дня молитов за мир у Святій Землі, який відзначатиметься 27 січня.
 
Він нагадав, що прагнення миру збігається з бажанням всебічного розвитку всіх і кожного. "Мир є плодом відносин людства з Богом", - додав він. За словами кардинала Тарксона, відносини людини з Богом сприяють кращим стосункам між людиною та інститутами, її моральності і культури, цінностей та гуманізму. "Справжні будівельники миру  - це ті, хто любить життя і служить йому, у всій його повноті і вимірах: особистому, громадському, трансцендентному", - зазначив голова Папської ради "Iustitia et Pax».
 
Кардинал вважає, що одним із завдань нової євангелізації є виховання прагнення до миру. Він підкреслив, що Церква завжди близька до тих, хто опинився в потребі, і запропонував рецепт миру, який, згідно  єрарха, полягає в побудові життя на засадах Євангелії і наслідуванні Ісуса.

Ініціативу Міжнародного дня молитов за мир у Святій Землі підтримали у всьому світі більше 3 тис. міст.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар