ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 16 січня 2013 р.

16.01.2013р. Б. / Тижневий огляд: життя УГКЦ (07.01 – 13.01.)


 
Різдво Христове 2013 року урочисто відзначили у Катедральному храмі свв. апп. Петра і Павла в м. Сокалі. Єпархіальний єпископ, місцеве духовенство та сокальчани взяли участь у Євхаристійній молитві та співом коляди прославили прихід Спасителя на землю. В часі Різдвяного богослужіння єпископ Михайло був одягнений в солом’яну мітру та панагію, а на ризах були вишиті зі соломи наплечний образ та зірки.
 
Вже стало традицією Служити Різдвяну Літургію в м.Хабаровську (Росія). На Далекому Сході вона служиться всього 1 раз на рік, тому для греко-католиків у Хабаровську особливе свято.

Це свято доповнилося ще й тим, що похрестилася одна доросла людина і одне подружжя прийняли Таїнство шлюбу.

На наступний день 8 січня вперше на Різдво відслужилася Св. Літургія в м.Владивостоці. 
 
Також традиційно в парафії УГКЦ Трьох святителів м. Мегіон Ханти-Мансійського автономного округу Росії відбулося святкування Різдва Христового. У день цього великого свята підлітки та дошкільнята потішили своїх рідних і всю парафіяльну спільноту вертепним дійством. 
 
 
 
 
У Стрийській єпархії було вперше презентовано священичий вертеп, учасниками якого є 10 священиків та дочка священика, яка грала роль Марії. Слова до вертепу були написані сестрами Згромадження Воплоченого Слова. Перший виступ вертепу відбувся для преосвященного владики Тараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії. Владика Тарас благословив на виступ і перед духовенством Стрийської єпархії на спільній просфорі, яка відбувалася у приміщенні ВПУ-34 м. Стрия 11 січня 2013 року.
 
12 січня 2013 року:

 Владика Іван відомий тим, що прагнув об'єднання Мукачівської єпархії (Церкви свого права) та УГКЦ. За активну участь в житті свого краю він заслужив титул «народний єпископ». Цьогоріч виповнюється 10 років із дня смерті владики.
 
 

 Концерт відбувся за участю народного артиста України Григорія Шумейка. Розпочалося дійство в суботу у Будинку органної та камерної музики м. Львова (вул. С. Бандери). (ВІДЕО)
 
Також до вашої уваги:


 


 
 
Анонс:

Вже стало доброю традицією, коли християни різних Церков і деномінацій об’єднуються у спільній молитві.

Так і цього року на запрошення Блаженнішого Святослава вірні УГКЦ приєднаються до Тижня молитов за єдність християн, який традиційно триває в усьому світі з 18 до 25 січня.

Головною темою розважання і гаслом цього екуменічного Тижня стали слова з книги пророка Міхея (6: 6-8) «Чого очікує від нас Господь?» (What does God require of us? (eng.); Que nous demande le Seigneur? (fr.))


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар