ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 15 січня 2013 р.

15.01.2013р. Б. / Патріарх УГКЦ відслужив Літургію у Зарваниці та привітав Митрополита Василя з іменинами


14 січня, на празник Святого Василія Великого, Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, очолив Архиєрейську Літургію в соборі Зарваницької Божої Матері, що на Тернопільщині. З Блаженнішим Святославом співслужили: Владика Василь Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, Владика Володимир Війтишин, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, Владика Дмитро Григорак, Єпарх Бучацький, та численне духовенство.
 
Під час проповіді Патріарх Церкви сказав про те, що першого дня нового року за юліанським календарем митрополити разом із єпископами прибули до Зарваниці,  щоб молитися за Україну. «Саме тут на початку нового періоду нашого життєвого шляху ми хочемо просити нашу Небесну Неньку,  щоб Вона молилися за наш народ, який є Божим спадкоємством», - зазначив промовець. Крім того, Блаженніший Святослав сказав, що Церква цієї днини святкує кілька подій: Найменування Господа Бога нашого Ісуса Христа і пам’ять великого отця та учителя Церкви - святого Василія Великого, Архиєпископа Кесарії Кападокійської.
 
«Ці події висвітлюють особливе Боже Слово до нас сьогодні. Оскільки віра Авраама, якою горів святий Василій Великий, передається кожному із нас,  ми повинні її перейняти від своїх батьків і нею горіти та бути з’єднаними з Богом; ми повинні відчути себе новими людьми у Христі і зрозуміти, що немає у світі іншого імені, яким би спасалася людина, як ім’я Ісус», - наголосив Першоієрарх Церкви. Наостанок Блаженніший Святослав побажав усім  прожити цей рік як час оновлення віри  нашого народу,  відчути величезний спадок, який ми отримали від наших попередників. І як у часи святого Володимира, щоб «Хрещення стало глибокою духовною революцією на наших землях».
 
Наприкінці Літургії Владика Василь Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, подякував Патріарху і Отцю УГКЦ за візит «цього святочного дня до Зарваниці, щоб нас поблагословити». Вітаючи Митрополита Тернопільського з нагоди його іменин, Глава Церкви подякував йому: «Коли хтось хоче побачити новоявленого Василія Великого, який горить  вірою, нехай погляне на постать Владики Василя, вогонь віри якого видно далеко за межі Тернопільщини і Зарваниці».

Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар