ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 29 грудня 2012 р.

29.12.2012р. Б. / Бенедикт XVI до Патріарха Антіохії Іоана Х: свідчить про єдність в нестабільні часи


Про необхідність єдності між християнами в ці нестабільні часи, наповнені насильством на Близькому Сході, нагадав Бенедикт XVI у своєму зверненні до новообраного греко-православного Патріарха Антіохії й усього Сходу, Іоана Х.
 
За словами Святішого Отця, свідчення єдності з боку прихильників Христа необхідно "щоб світ повірив в євангельське послання любові, миру і злагоди". "Ми маємо відповідальність спільно продовжувати наш шлях, щоб показати, ще більш очевидним чином, духовну реальність єдності, нехай навіть не до кінця досягнутої, але яка вже нас об'єднує", - написав Папа. Бенедикт XVI побажав, щоб відносини між греко-православним Патріархатом і Католицькою Церквою глибоко розвивалися через різні форми плідної співпраці і вирішення проблем, які розділяють прихильників Христа. Понтифік підкреслив важливу роль в цьому процесі Змішаної Міжнародної комісії з богословського діалогу  між Католицькою та Православними Церквами. Нарешті, Папа, запевнив новообраного Патріарха в своїх молитвах. 
 
Іоан Х був обраний новим Патріархом Антіохії 17 грудня, після смерті свого попередника на цій посаді Патріарха Ігнатія IV.

За матеріалами: http://be.radiovaticana.va

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар