ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 28 грудня 2012 р.

28.12.2012р. Б. / У Римі відбулася проща громад УГКЦ в Італії до гробу св. Апостола Павла (video) 
Понад дві тисячі українців, що живуть в Італії, взяли участь у прощі спільнот УГКЦ до гробу св. Апостола Павла у Римі, яка відбулась 26 грудня.
 
У цей день Архиєрейську Божественну Літургію у Папській базиліці св. Павла за мурами очолив Преосвященний владика Діонісій (Ляхович), Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, у співслужінні з о. Ґенезієм Віомаром, протоархимандритом Василіянського Чину,монсеньйором Ярославом Карп'яком, працівником Конгрегації для Східних Церков, та понад тридцятьма іншими священиками – членами чернечих спільнот, студентами, що навчаються в папських університетах, душпастирями українських громад з різних куточків Італії. 

На богослужіння також прибула Посол України при Апостольській Столиці пані Тетяна Іжевська. Були присутні численні богопосвячені особи чернечих Чинів і Згромаджень УГКЦ. Співав хор української парафії святих Сергія і Вакха з Риму. 

«Святий Павло прибув до Риму як в’язень і також українці прибули до цього святого міста з своєї батьківщини вимушені до цього несприятливими соціальними і політичними обставинами. В більшості вони є тут домашніми працівниками, доглядальниками, але в той самий час вони є носіями та свідками віри після важкого випробовування довгих років атеїзму в Радянському союзі, - зазначив на початку проповіді владика Діонісій. - Сьогодні вони є вимушені емігрувати, однак емігруючи вони несуть з собою цю живу віру і автентичну приналежність до рідної спільноти. В цьому значенні вони можуть дати свій власний вклад до душпастирської опіки та євангелізації Італії, яка їх прийняла. 


Сьогодні, коли відбуваємо цю прощу до гробу св. Павла, бажаю звернутися до вас його ж словами, чи радше він сам промовлятиме до вас своїми посланнями: «Усі бо ті, що їх водить Дух Божий, вони – сини Божі. Бо не прийняли дух рабства, щоб знову підлягати боязні, але прийняли дух усиновлення, яким кличемо: «Авва!  Отче! Сам цей Дух свідчить разом із нашим духом, що ми є діти Божі; а коли діти, то співспадкоємці Божі – співспадкоємці Христа, якщо ми страждаємо разом з ним, щоб разом з ним і прославитися» (Рм 8, 14-17)», - наголосив владика Діонісій. 

Після богослужіння численні українські паломники зібралися у дворі базиліки св. Павла, де Український фольклорний театр «Берегиня» з Риму представив театралізоване вертепне дійство, а церковні хори української парафії свв. Сергія і Вакха та церкви Царя Христа отців Василіян у Римі ще довго супроводжували разом із усіма присутніми українські колядки. 

За матеріалами: chiesaucraina.it 

Джерело: КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар