ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 21 грудня 2012 р.

21.12.2012р. Б. / Малі Сестри Убогих покидають США 
Дискримінація католиків у Сполучених Штатах приносить перші наслідки.
 
Жебраче згромадження Малих Сестер Убогих підтримує по всьому світу престарілих, які не мають коштів на лікування. У США сестри провадять 32 доми опіки, у яких дістають допомогу 2,5 тис. людей – без огляду на сповідувану ними релігію. 

Однак скидається на те, що більше вони ці доми не провадитимуть. Це пов’язане зі страховою реформою адміністрації Обами, яка змушує роботодавців закуповувати для співпрацівників страхування, які охоплюють також і аборти, контрацепцію і стерилізацію. Католицькі інституції можуть бути звільнені від цього обов’язку, якщо до кінця року нададуть підтвердження, що допомагають виключно католикам і виключно католиків приймають на роботу (що суперечило б місії Малих Сестер Убогих). У разі відмови купувати таку страховку роботодавець мусить платити 100 доларів штрафу щоденно. Оскільки у згромадженні Малих Сестер Убогих доглядом за хворими займається понад 300 осіб (не рахуючи зовнішніх працівників), воно не може понести такий фінансовий тягар. 

«Оскільки Малі Сестри Убогих не можуть всупереч сумлінню брати участь або мати посередництво у наданні послуг, які перебувають у конфлікті з ученням Католицької Церкви, ми знаходимо ситуацію неможливою для сприйняття. Нас змушують або припинити нести допомогу людям усіх релігій та приймати на роботу персонал без огляду на конфесію, або перестати викуповувати страхування для наших працівників», – написали сестри у спеціальній заяві. 

Становище згромадження Малих Сестер Убогих є «першою ластівкою» в дискримінації католиків США у широкому масштабі. Чи дійде там справа до знищення понад 620 католицьких лікарень, які обслуговують майже одну шосту пацієнтів США? 

За матеріалами: Nasz Dziennik

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар