ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 7 грудня 2012 р.

07.12.2012р. Б. / Ірландці вимагають зберегти в країні заборону на аборти


У столиці Ірландії кілька тисяч людей вийшли на вулиці з вимогою до уряду не змінювати національне законодавство про аборти, яке забороняє вбивати ненароджених дітей.
 
Увечері 5 грудня натовпи людей зібралися біля входу в парламент країни. Багато тримали в руках зображення Діви Марії, фото дітей, плакати і свічки. Вони скандували: «Енда Кенні (прем'єр-міністр Ірландії), виконай свою передвиборчу обіцянку і не змінюй законодавство про аборти». На думку організаторів заходу, рухів «За життя», «Захист молоді», «Інститут життя» і «Сім'я та життя», масовий виступ повинен був дати зрозуміти уряду, що населення країни продовжує негативно відноситися до ідеї легалізації абортів.
 
Прес-секретар організації «Інститут життя» Ніамей Уй Брайн зазначила, що вони ні за яких умов не змінять своєї позиції з цього питання. «Ми пишаємося тим, що ми нація, що підтримує життя. Ми зібралися тут сьогодні, щоб ще раз сказати політикам, що ми ніколи не дозволимо вбивати наших дітей », - заявила правозахисниця.
 
У «вахті за життя» активну участь взяли і представники Католицької Церкви Ірландії, які неодноразово висловлювалися з цього приводу. На їх думку, будь-яка спроба легалізувати аборти зустріне на острові «активний і всебічний опір». Примас всієї Ірландії, архиєпископ Шон Брейді вважає, що ірландський уряд немає жодної  необхідності змінювати закон про аборти для того, щоб відповідати рішеннями Європейського суду, прийнятим в 2010 році. «Всі католики готові захищати рівні права на життя матері і дитини та протистояти будь-яким зусиллям по впровадженню абортів в країні, яка є одним з найбезпечніших місць у світі для матерів, які очікують дитину», - вважає він.
 
Аборти в Ірландії заборонені, тут досі діє закон 1861 року, що забороняє штучне переривання вагітності під загрозою довічного ув'язнення для матері, яка зробить його самостійно, або для будь-якої іншої людини, хто їй в цьому допоможе. Право на життя ще ненародженої дитини також прописане в Конституції республіки.

За матеріалами www.cnlnews.tv


Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар