ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 6 грудня 2012 р.

06.12.2012р. Б. / Світ потребує свідчення християнських сімей, – іспанські єпископи


З нагоди свята Пресвятої Родини, яке Церква цього року святкуватиме 30 грудня, єпископи Іспанії звернулися до своїх вірних із посланням, в якому говорять про знецінення родин у сучасному світі та закликають давати свідчення християнських сімей, просвічених вірою.
 
зокрема, наголосили на тому, що сім’я має «життєво важливе значення» у процесі навчання віри. 

У листі, який підписав єпископ Хуан Ред Пла, Президент єпископської Комісії у справах сім’ї та захисту життя, наголошується на тому, що «необхідно завжди знати і краще передавати віру майбутнім поколінням, а в особливий спосіб тепер, у Рік віри». 

Пригадуючи, отже, що сім’я є «природнім місцем» де здійснюється передавання віри, єпископи Іспанії також вказують на «сучасне знецінення родини», що утруднює переживання досвіду християнського життя у багатьох контекстах. Таким чином звернення єпископів Іспанії до вірних, яке особливо спрямоване до родин, говорить проте, що сім’я, як частинка суспільства, найбільше постраждала через ті суспільні зміни, які негативно впливають на розуміння віри. 

Єпископи вказують на важливість Святих Тайн, оскільки саме вони живлять «віру Церкви», сприяючи формуванню особистості протягом різних етапів її розвитку. В цьому сенсі, читаємо у посланні, «сім’я є упривілейованим місцем де єднається віра, яку ми осмислюємо, та життя, яке ми досвідчуємо». Як супутниця в житті, віра, присутня у кожному етапі нашого існування, в тяжкі та радісні хвилини, допомагає бачити в них чуда, які довершив Бог. З цієї причини, – підкреслюють єпископи, – «сім’я має право та обов’язок виховувати та спрямовувати своїх дітей до покликання любові». В формуванні цього покликання беруть участь «батьки, брати і сестри, парафіяльна спільнота і християнські організації». 

Отож, – завершують ієрархи, – «сучасний світ має невідкладну потребу свідчення родин, які, просвічені вірою, були б здатними відкрити серця та уми багатьох до прагнення Бога, та стати закваскою світу». 

Світ потребує свідчення християнських сімей, - іспанські єпископи


За матеріалами: Радіо Ватикан

Джерело:        КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар