ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 6 грудня 2012 р.

06.12.2012р. Б. / Франція: напади уряду пішли Церкві на користь 
Впродовж останніх днів французькі ЗМІ не перестають хвалити церковну благодійність. Це - неочікуваний ефект нападу держави на Церкву.
 
У понеділок міністр житлового будівництва Сесіль Дюфло погрожувала конфіскацією церковних будівель з метою вирішення житлової кризи. Її заява, однак, призвела до протилежного ефекту. Французи дуже добре знають, що в боротьбі з бідністю Церква знаходиться на передовій лінії, - заявив речник єпископату, о. Бернар Подвін. 

«Перш за все, ми хочемо щоб ця полеміка вщухла. Найважливішим є допомога бідним, і тут Церкві немає чого соромитися, бо вона займається цим здавна. Інструкції від уряду, які звучать в революційному тоні – не потрібні. Про це свідчить кількість католиків, які щодня працюють серед бідних верств населення. Протягом двох днів засоби масової інформації дуже активно і позитивно висвітлюють те, що Церква робить для бідних. Ніхто не сумнівається в соціальних зобов'язаннях Церкви. Визнаютье це і ті, хто не симпатизує нам. Це підтверджують дослідження. Так що не хочу вступати в полеміку, – підкреслив речник французького єпископату. - Свята наближаються. Ми повинні зосередитися на наданні допомоги нужденним і боротьбі з бідністю». 


За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар