ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 4 грудня 2012 р.

04.12.2012р. Б. / Бенедикт XVI: ті, хто зустрів Христа, не можуть не говорити про Нього


Достатньо лише сильної віри небагатьох осіб, щоб поширити Євангеліє зі швидкістю вогню. На це звернув увагу Бенедикт XVI під час зустрічі з семінаристами і співробітниками англійського Колегіуму в Римі. 3 грудня Папа прийняв їх на аудієнції у Клементській Залі Апостольського Палацу у Ватикані. Папа нагадав про дуже давню, 650-річну історію цього Колегіум, якому передувала місіонерська діяльність св. Боніфація та ініціативи папи Григорія Великого, який відправив місіонерів на територію сучасної Великобританії, "щоб сіяти зерна віри на ґрунті англосаксів". За словами Понтифіка, тривале існування англійського Колегіуму свідчить про те, що "ті, хто по-справжньому зустріли Христа у своєму житті, не можуть не говорити про Нього" і прикладом цьому є св. Боніфацій, св. Августин Кентерберійський і св. Франциск Ксав’єр, а також багато інших місіонерів.
 
"Як маленький вогник, який може запалити весь ліс, так приклад віри небагатьох може поширити очищення та сповнення Божою любов’ю  всієї громади або нації", - зазначив Папа. Він закликав семінаристів, які живуть в Колегіумі, поглиблювати своє знайомство з Христом, чому сприяє час, проведений в семінарії. "Нехай Ісус "захопить" вас, особливо через молитву, коли "серце звертається до серця" - заохотив учасників аудієнції Папа.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va

 Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар