ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 26 листопада 2012 р.

26.11.2012р. Б. / В Одесі бульдозером переривають подвір’я катедри 
Сьогодні, 26 листопада, на подвір’я одеської римо-католицької катедри Успіння Пресвятої Богородиці в’їхали бульдозери, які перекопали усі під’їзди до храму.
 
Будівельні роботи проводить сусідній магазин «Модесса», що належить екс-меру Одеси Валентину Симоненку. Таким чином магазин прокладає дорогу до свого приміщення. 

 «Ми просили відкласти роботи хоча б до весни, але до нас не прислухалися», - говорить настоятель собору отець Йосип. 

Між тим, у самій «Модессі» кажуть, що їх дії абсолютно законні, адже Вищій господарській суд підтвердив права комерційної структури на частину церковного подвір’я. 

Нагадаємо, Одеський дім модельного одягу «Модесса» розпочав своє існування з рейдерського захоплення території, що прилягає до храму Успіння Пресвятої Богородиці. Вони розмістились у колишній плебанії та переробили будівлю без огляду на її архітектурну цінність. 


За матеріалами: dumskaya.net 

Джерело:      КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар