ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 20 листопада 2012 р.

20.11.2012р. Б. / Патріарх УГКЦ закликав ділитися своєю вірою, адже «ми не можемо затримати цей Божий дар тільки для себе»


18 листопада 2012 року Блаженніший Святослав Шевчук, Патріарх УГКЦ, після участі у святкуваннях 400-річчя монашества на Чернечій горі у Добромилі та 130-річчя Добромильської реформи відвідав греко-католицьку громаду м. Хирів, що на Старосамбірщині Львівської області. Звертаючись до вірних УГКЦ цього міста, Патріарх УГКЦ розповів їм про те, що 2013 рік Святіший Отець проголосив Роком віри ( слухати). За його словами, Папа Римський у своєму слові з нагоди відкриття цього Року зауважив, що ми, віруючі християни, члени Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви, повинні впродовж цього періоду показати сучасному світові істинність і красу католицької віри.
 
Крім цього, Патріарх УГКЦ повідомив, що Синод Єпископів УГКЦ, відгукуючись на заклик Святішого Отця, також проголосив Рік віри і в УГКЦ, програму проведення і організацію якого очолить Владика Ярослав (Приріз), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький.
 
«Запитаймо себе сьогодні, що для нас означає бути віруючим. Відповідно до вчення Церкви і Святого Письма, віра - це Божий дар, і якщо є один Бог, є одна віра і одне хрещення.  Віра - це дар, яким Господь хоче поділитися із нами усіма», - сказав промовець. Патріарх УГКЦ також наголосив на тому, що віра є і чеснотою, яка виявляється у здатності людини прийняти цей дар.
 
«Хочу сказати, що в Хирові є особливі люди, які живуть вірою, адже для вас віра була силою під час неможливих переслідувань, була основою життя. Я сьогодні приїхав вам подякувати і схилити перед вами голову за те, що ви любите свою Церкву, що ви є католиками там, де це важко. Адже ви не відреклися прабатьківської віри тоді, коли, можливо, цього хтось у вас вимагав, ви залишилися дітьми Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви», - звернувся до парафіян Патріарх і Отець Церкви.
 
Наостанок Блаженніший Святослав наголосив на тому, що кожен віруючий покликаний своєю вірою ділитися, адже «ми не можемо затримати цей дар Божий тільки для себе». «Простягніть свою руку комусь і приведіть до Церкви когось, хто ще не знає тієї ласки віри», - додав на завершення свого слова проповідник.
 
Наприкінці зустрічі Блаженнішого Святослава із вірними УГКЦ у м. Хирові Владика Ярослав Приріз, даруючи Патріархові Церкви хрест, як символ перемоги і воскресіння над злом, сказав: «Ми будемо про вас пам’ятати в молитві, як діти про свого батька».

Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар