ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 16 листопада 2012 р.

16.11.2012р. Б. / Видавництво Ватикану презентує нову книжку Папи Бенедикта XVI


Видавництво Ватикану та Rizzoli Publications оголосили 14 листопада про випуск третьої частини книжки Папи Бенедикта XVI про життя Ісуса Христа, «Ісус з Назарета: Історії дитинства», яку буде офіційно представлено пресі вже 20 листопада.

«Нарешті я можу представити читачеві давно обіцяну книжку… в якій я намагався пояснити, в діалозі з екзегетами минулого і сьогодення, все те, що Матей та Лука розповідають на початку своїх Євангелій про дитячі роки Ісуса», – сказав Папа.

Книжка, яку буде опубліковано англійською мовою, зосереджується виключно на євангельських розповідях про дитинство Спасителя. Це історія прагнень і пошуків, які демонструють, наприклад, волхви, що шукають спасіння, запропонованого народженням нового Царя. Життя Ісуса і його повчання – це історія для сьогодення, що говорить про невтомність людського серця у пошуках єдиної істини, яка веде до абсолютної радості.

Як зазначав Його Святість у попередніх частинах книжки, це «в жодному разі не офіційне повчання», а радше «вираження власних пошуків обличчя Господа».

На презентації виступатимуть кардинал Джанфранко Равазі, голова Папської ради з питань культури; Марія Клара Бінгемер, професор теології у Папському католицькому університеті Ріо-де-Жанейро; о.Джузеппе Коста, директор видавництва Ватикану. Очолить зустріч о.Федеріко Ломбарді, голова Прес-служби Святого Престолу.


За матеріалами: Zenit.org

Джерело:      КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар