ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 10 листопада 2012 р.

10.11.2012р. Б. / Батько і мати (Octava Dies)


«Останніми днями сталися три тривожні події, що стосуються законодавства у справі подружжя. В Іспанії Конституційний Суд відкинув рекурс проти теперішнього закону, який виключає будь-яку відмінність між чоловіком та жінкою, говорячи просто про подругів А і Б, тож він залишається дійсним. У Франції уряд представив законопроект щодо змін в подружньому праві, включаючи до нього також одностатеве подружжя. У Сполучених Штатах Америки деякі референдуми, що відбулися одночасно з президентськими виборами в різних штатах, вперше дали позитивний результат на користь одностатевим подружжям. Отож, зрозуміло, що в західних країнах спостерігається поширена тенденція змінити чи краще сказати, відкинути класичне бачення подружжя між чоловіком та жінкою, касуючи його особливе чи упривілейоване визнання в стосунку до інших форм союзів», – про це у черговому випуску своєї редакторської рубрики «Octava Dies» роздумує Генеральний Директор Радіо Ватикану о. Федеріко Ломбарді, ТІ.
 
«Це не є чимось новим, – зазначає він. – Ми вже це зрозуміли. Але ця справа не перестає нас дивувати. Чому потрібно ставити під сумнів те, що справді відповідає відчуттю народів, і чому не помічається логічного порядку в далекоглядній перспективі спільного добра. Про це говорить не лише католицька Церква; на цьому чітко наголосив, наприклад, Верховний Рабинат Франції в своєму добре аргументованому документі. Адже йдеться не про те, щоб уникнути несправедливої дискримінації щодо гомосексуалістів, бо це можна і слід забезпечити іншими способами. Йдеться про те, щоб чоловік і дружина, як такі, були публічно визнані, і щоб діти, які приходять на світ, могли знати та сказати, що мають тата і маму. Врешті, зберегти бачення людської особи та міжлюдських стосунків, в яких публічне визнання моногамного подружжя між чоловіком та жінкою було б цивілізаційним здобутком. Адже, якщо це не так, то чому б, наприклад, не замислитися над можливістю вільно обраної багатошлюбності, і, очевидно, щоб не було дискримінації, також над можливістю групового шлюбу? Тому годі сподіватися, що Церква відмовиться наголошувати на тому, щоб суспільство визнало особливу роль подружжя між чоловіком та жінкою».

Джерела: Радіо Ватикан

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар