ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 26 жовтня 2012 р.

26.10.2012р. Б. / На Синоді Єпископів Глава УГКЦ говорив про сім’ю і духовне батьківство


На думку Блаженнішого Святослава, одними з найважливіших факторів Нової євангелізації є духовне батьківство та християнське виховання у сім’ї. Про це Глава УГКЦ, який брав участь у Синоді Єпископів на тему Нової євангелізації, розповів англійській редакції «Радіо Ватикан». 
 
Ідея духовного батьківства і материнства є ключовою для Нової Євангелізації. «Ми можемо передавати нашу віру лише в контексті міжособистісного діалогу, – зазначив він, – саме тому ми потребуємо когось, хто зможе породити нас у вірі Церкви. Таких осіб можемо назвати духовними батьками і матерями». 

Блаженніший Святослав говорив також про роль сім’ї у вихованні почуття віри: «В часі комуністичного переслідування я прийняв християнську віру у моїй сім’ї, і дійсно, у колишньому Радянському Союзі християнські родини були справжніми домашніми Церквами (Ecclesiae domesticae)». «Це були домашні церкви, куди священик міг прийти і уділити Таїнства, і там я навчився основних понять християнської віри від своєї бабусі. За таких умов я навчився як молитись і жити життям, відповідно до християнських моральних принципів», – додав Глава УГКЦ. 


За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар