ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 15 жовтня 2012 р.

15.10.2012р. Б. / В Донецько-Харківському екзархаті УГКЦ зареєстровано ще одну парафію


У м. Донецьку зареєстровано парафію УГКЦ Успення Пресвятої Богородиці, яка є четвертою греко-католицькою громадою у місті. Нагадаємо, що у м. Донецьку діє Катедральний храм Покрову Пресвятої Бородиці, парафія Преображення Господнього та каплиця Богородиці Цариці-Вервиці УГКЦ. Про це повідомив парох новозараєстрованої парафії о. Лев Кметко.
 
За словами священика, наразі відбувається процес отримання земельної ділянки для зведення каплиці цієї парафії. Як розповів о. Лев, нову парафію зареєстровано з ініціативи самих жителів міста. «Донецьк - півторамільйонне місто, тому перспективи розвитку УГКЦ тут є значними. Особливістю цього регіону України є те, що греко-католицькі священики тут катехизують і євангелізують людей, які вважають себе християнами, але в той же час не провадять християнського способу життя», - прокоментував о. Лев Кметко, парох парафії УГКЦ Успення Пресвятої Богородиці, що у м. Донецьку.

Прес-служба Донецько-Харківського екзархату УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар