ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 15 жовтня 2012 р.

15.10.2012р. Б. / «Ми не повинні соромитися того, у що віримо», – кардинал Вюрл

Як проповідувати Бога світу, який хоче про Нього забути і якщо самі католики соромляться проповідувати Євангеліє? 
 
Щоб відповісти на цей виклик, озвучений кардиналом Вюрлом, генеральним координатором Синоду з Нової євангелізації, необхідні три важливих фази: по-перше, оновлення особистої віри - кожен з нас повинен оновити власну переконаність, власну віру і впевненість в Істині, визнати для себе, що Євангеліє Ісуса Христа - це правда, по-друге - бути толерантними по відношенню до інших, але в той же час не приймати компроміси і не соромитися правди Доброї Новини; третє - ділитися даром віри з ближнім: говорити, що Бог нас любить, що Христос прийшов, щоб нас врятувати. 

«Все що ми повинні робити - це проповідувати нашу віру і увійти в її таємниці», - сказав кардинал. За його словами, II Ватиканський Собор був скликаний Йоаном XXIII, щоб навчитися проповідувати древню і справжню віру таким чином, щоб про неї могла слухати сучасна культура , в якій ми живемо сьогодні. «Оновити проголошення віри, представити її такою мовою, яка буде зрозумілою сьогодні. Нова євангелізація полягає в тому, щоб проповідувати Євангеліє таким тоном і мовою, яка торкнеться сучасної людини», - сказав ієрарх. 

«Дуже важливо, щоб ми відкинули ідею про те, що не можна говорити про віру поза Церквою або нашими домівками. Цьому прекрасному посланню, що Ісус прийшов, щоб навчити нас любити ближнього, присвячувати себе. Але це самоприсвячення народжується від нашого буття дітьми Бога. Синдром сорому у проголошенні Євангелія повинен залишитися в минулому», - сказав кардинал. 

Владика Вюрл підкреслив, що у проголошенні Євангелія слід пам'ятати про дві речі: по-перше - ми проголошуємо істину, відкриту Ісусом Христом, а по-друге - говорити про цю істину з любов'ю. «Ми можемо бути толерантними до інших, але це не означає, що ми повинні вибачатися або соромитися того, у що віримо», - сказав генеральний координатор Синоду. 


За матеріалами: Радіо Ватикан

Джерело:     КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар