ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 7 жовтня 2012 р.

07.10.2012р. Б. / У Донецьку відбулися реколекції для катехитів
Із 28 по 30 вересня 2012 року в приміщенні Донецького християнського університету, що є вищим богословським протестантським навчальним закладом, відбулися щорічні реколекції для катехитів Донецько-Харківського екзархату УГКЦ. Цьогоріч  на реколекції приїхали  30 осіб з м. Донецька, м. Дніпродзержинська, м. Харкова, смт. Покотилівки, що на Харківщині, с.Вільче, Харківської області, м. Люботина, м. Красноармійська та м. Енергодару.

З першої духовної науки  о. Йосиф Будай, ЧСВВ, реколектант, захопив своєю відвертістю, лагідністю, добрим та відкритим поглядом усіх присутніх. З його уст катехити почули чимало життєвих свідчень про  любов, прощення, Сповідь, таланти, молитву. «Це пробудило у нас бажання бути відвертими один з одним, що значно зблизило нашу катехитичну спільноту. Крім цього Ісусова молитва і нічна молитва додавали нам душевного спокою, християнської твердості, впевненості, що Господь посеред нас», - розповідає п. Людмила Федоряченко, катехит із Донецька. На останній зустрічі о. Йосиф подарував усім катехитам книжку реколекційних наук «І вийшов сіяч», щоб «мудрість Божа і роздуми про Любов Божу були з нами завжди».

Усі учасники реколекцій для катехитів вдячні організаторам цих духовних наук: о. Михайлу Гарвату, Голові Катехитичної Комісії Києво-Галтцького Верховного Архиєпископства УГКЦ, с. Людмилі Панасюк,СНДМ, Голові Катехитичної Комісії Донецько-Харківського екзархату УГКЦ, о. Йосифу Будаю, духовному провіднику реколекцій.


 Прес-служба Донецько-Харківського екзархату УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар