ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 20 вересня 2012 р.

20.09.2012р. Б. / Євангелізація потребує вірогідних свідків


У четвер 20 вересня Святіший Отець Бенедикт ХVІ прийняв нововисвячених єпископів, учасників семінару, організованого Конгрегацією у справах єпископів. Зустріч, у якій брали участь також кардинали Марк Уелле, Префект Конгрегації у справах єпископів, та Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков, відбулась у літній резиденції Вселенських Архиєреїв в Кастель Ґандольфо.
 
Святіший Отець окремо наголосив на співпраці та спільності в дієцезіях та єпархіях, адже євангелізація не є справою окремих богословів чи духовенства, але, під проводом Пастирів, усього Божого люду. Він заохотив нововисвячених єпископів докласти всіх можливих зусиль, щоб слово віри знайшло шлях до сердець усіх людей, будь-якого віку чи соціального прошарку, щоб усі християни отримали відповідну формацію на основі Катехизму католицької Церкви.
 
Бенедикт ХVІ також наголосив на важливості Пресвятої Євхаристії й молитви, дбання про потребуючих і страждаючих, на уважності до сімей, допомагаючи батькам бути першими вихователями віри своїх дітей.Щоб звіщати Євангеліє, сказав Папа, потребно вірогідних свідків, а першим свідком у вірі є єпископ, який повинен супроводжувати віруючих на шляху віри, даючи приклад життя, з повним довір’ям відданого Богові.
 
Чергова зустріч-семінар для майже 120 єпископів з усього світу, які були висвячені протягом останніх дванадцяти місяців, проходила від 12 до 20 вересня 2012 року в Римі, в приміщенні інституту “Regina Apostolorum” («Цариця Апостолів»). Семінар був організований для новосвячених єпископів з усього світу, що діють на територіях, які є у віданні Конгрегації у справах єпископів та Конгрегації для Східних Церков.
 
Нещодавно ми інформували про такий семінар для єпископів, що діють на місійних територіях, тобто Африки, Азії, Латинської Америки та Океанії, які є у віданні Конгрегації євангелізації народів, і які були висвячені протягом минулих двох років.
 
А цю зустріч щороку організовує Конгрегація у справах єпископів, пропонуючи нововисвяченим єпископам з різних країн світу, але поза місійними територіями, доповіді, що стосуються різноманітних аспектів їхнього служіння.
 
Перед учасниками зустрічі виступали визначні представники Римської Курії, як кардинали, префекти Конгрегацій, архиєпископи, президенти Папських рад або їхні секретарі. Тематичні доповіді стосувались трьох основних функцій єпископа, а це навчання віри, освячення Божого люду та управління. Крім того розглядались різні аспекти, такі як духовне життя, турбота єпископа про священство, душпастирство сімей, праця над покликаннями, питання, пов’язані з використовуванням засобів суспільної комунікації, питання культури, екуменічного діалогу, проблеми біоетики, стосунки з чернецтвом і його роль в житті дієцезії (єпархії). В рамках семінару відбувались тематичні зустрічі представників кожного континенту світу.

За матеріалами Радіо Ватикан


Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар