ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 7 серпня 2012 р.

07.08.2012р. Б. / Тижневий огляд: життя УГКЦ (30.07 – 05.08.)

Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ владику Ігоря (Возьняка) нагороджено «Почесним знаком святого Юрія». Нагороду міський голова вручив з нагоди 60-річчя від Дня народження, яке днями святкуватиме Архиєрей, та за невтомну працю на благо нації.
 
1-2 серпня, цього року, у Боронявському монастирі, Василіянської Провінції Св. Миколая, відбулися відпустові святкування з нагоди празника Святого Пророка Іллі. Центральним богослужінням в празник Св. Пророка Іллі у Боронявській обителі, була Урочиста Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив та виголосив під час неї проповідь, Преосвященний Владика Димитрій ГригоракЧСВВ – Правлячий Архієрей Бучацької єпархії УГКЦ. 
 
2 серпня 2012 року, у день Святого пророка Іллі, Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ, відвідав студитський монастир Святого пророка Іллі в Дорі на Івано-Франківщині. Глава УГКЦ зазначив, що «ми живемо в час, коли все міняється, перемішується: народи, культури, мови», тому нам сьогодні важливо зберегти віру наших батьків. Із Главою УГКЦ під час Літургії співслужили Владика Володимир (Війтишин),Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, Владика Миколай Сімкайло, Єпарх Коломийсько-Чернівецький.
 
Також цього дня Преосвященний владика Венедикт єпископ-помічник Львівський відвідав прафію св.. пророка Іллі с. Любині, Краковецького протопресвітерату (Яворівський р-н) з нагоди святкування ювілею парафіяльного храму.
 
У VII Міжнародній пішій прощі мігрантів і їхніх родин із Самбора до Зарваниці беруть участь паломники з 14-ти країн, зокрема: Чехії, Польщі, Канади, Швеції, Італії, Греції, Росії, Угорщини, США, Білорусі, Голландії, Португалії, Англії та Казахстану.
3 серпня зранку 314 прочан під духовним проводом виконавчого секретаря ПМВ о. Василя Поточняка й директора БФ «Карітас» СДЄ о. Ігоря Козанкевича вирушили з м. Самбора.
 
5 серпня 2012 року на Білій горі, у селі Підлисся, Золочівського району, відбулося вже традиційне вшанування пам’яті будителя Галичини о. Маркіяна Шашкевича.  Свято розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Венедикт,  єпископ-помічник Львівської архієпархії УГКЦ.
 
 
А також до вашої уваги:
 
 
 
 
 
 
З 1 серпня 2012 року на «Католицькому оглядачі» розпочато публікацію розважань Преосвященного владики Венедикта, єпископа-помічника Львівського, над щоденними текстами Євангелії.
 
Анонс:
Архиєрейська хіротонія ректора УКУ отця Бориса Ґудзяка відбудеться 26 серпня у Архикатедральному соборі св. Юра у Львові. Архиєрейську Літургію очолить Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук.


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар