ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 2 серпня 2012 р.

02.08.2012р. Б. / Реєстрація на Всесвітні дні молоді в Ріо буде проводитись тільки через інтернетНа офіційному сайті Всесвітніх днів молоді в Ріо-де-Жанейро з'явилася мультимедійна інструкція, в якій міститься інформація, необхідна для реєстрації учасників майбутнього форуму. Поки вона доступна тільки португальською мовою, але завдяки графічним зображенням і таблицям розібратися в ній не складно.

Скоро стануть активними інші мови: англійська, німецька, французька, іспанська, португальська, італійська та польська. 

На сайті підкреслюється, що реєстрація буде відбуватися тільки через інтернет. Паломники повинні бути розділені на групи, загальною чисельністю до 50 чоловік, включаючи відповідальних. Ними, коли група змішана, повинні бути обов'язково чоловік і жінка. Крім того, ці групи будуть розділені на підгрупи. Зазначено також, що є можливість зареєструватися окремим учасникам, але організатори радять записуватися в групи через парафії, асоціації та рухи. 

Організаційний комітет молодіжного форуму буде піклуватися про те, щоб розміщувати учасників на нічліг за належністю до тієї чи іншої мовної групи. 


За матеріалами: Католицький Оглядач

КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар