ЛЮБОВ


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 31 липня 2012 р.

31.07.2012р. Б. / «Акція 20-ї години» із Святою Філоменою
35 мільйонів осіб, солідарних о « 20-й годині », у 60 країнах Із Святою Філоменою, 2 хвилини призадуми щовечора о 20-й годині (за місцевим часом) для дітей і всіх, хто страждає.

У цьому світі боротьби, де діти і всі, хто страждає, є жорстоко забутими, ми пропонуємо унікальну акцію, «20-а година», усім особам, які мають переконання, що 2 хвилини призадуми в день представляють величезну силу захисту і підтримки. Ця постійна допомога внесених до списку є у пошані всіх релігій, традицій та філософій.
Чому Свята Філомена ?

Духовна покровителька Femmes Internationales Murs Brisés (FIMB), Свята Філомена природно приєднується до всіх жінок та чоловіків доброї волі, які рішуче і смиренно зменшують поділи у цьому світі.

Свята Філомена є покровителькою дітей Марії і покровителькою Живої Вервиці.
Її почитають на п'ятьох континентах.

Через могутнє заступництво, вона продовжує здійснювати численні чуда і охороняти дітей, пригнічених жорстокістю тих, хто не має жодної пошани до життя.

Пропонований спосіб застосування « 20-ї години »

1. Я приєднуюся до Святої Філомени, покровительки FIAAB (я взиваю її ім'я у короткій молитві) або я приєднуюся до «акції 20-ї години FIMB», у солідарності, пошані моєї релігії чи філософії.
2. Я вкладаю намірення (діти всіх народів і всі, хто страждає).
3. Я призадумуюся у тиші протягом 2 хвилин.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС ЗАДЛЯ ВІРИ, ДІТЕЙ І ВСІХ, ХТО СТРАЖДАЄ (Не забудьте підписати слово участі)

Адреса : Femmes Internationales Murs Brisés- 20 allée des Troènes- 66000 Perpignan- FRANCE 
Україна : Marie-Aude Tardivo- m.aude@yahoo.com Росія : Marie Elkine- marieellkine@gmail.com Tel : 0033- 617- 470- 940 Site : www.fimb-asso.org
Джерело:   Воїни Христа Царя


Дорогі, у Христі Ісусі, брати й сестри!

ЗАКЛИКАЮ Вас до активної участі в цій Акції і я, негідний р.Б. Леонід, який понад два роки є одним з тих 35 мільйонів християн, які вшановують Святу Філомену та моляться за Церковну і Національну Єдність своєї Батьківщини...

Немає коментарів:

Дописати коментар